Formacja Port 2000 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Arka Nowa Sól - Piast Czerwieńsk 0:2
  • Polonia Słubice - ŁKS Łęknica 0:5
  • Korona Kożuchów - Czarni Browar Witnica 1:3
  • Lubuszanin Drezdenko - Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:2
  • Spójnia Ośno Lubuskie - Vitrosilicon - Intra Iłowa 1:0
  • Formacja Port 2000 - Błękitni Lubno 3:1
  • Dąb Przybyszów - Stilon Gorzów Wielkopolski 0:3
  • Tęcza Krosno Odrzańskie - Odra Bytom Odrzański 3:2
  •        

Logowanie

Buttony

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 95, wczoraj: 168
ogółem: 1 196 752

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2012-08-04 Tęcza Krosno Odrzańskie 0:1 Arka Nowa Sól zobacz ›
2012-08-04 Dąb Przybyszów 1:3 Odra Bytom Odrzański zobacz ›
2012-08-04 Formacja Port 2000 1:1 Stilon Gorzów Wielkopolski relacja ›
2012-08-04 Spójnia Ośno Lubuskie 2:3 Błękitni Lubno zobacz ›
2012-08-04 Lubuszanin Drezdenko 1:0 Vitrosilicon-Intra Iłowa zobacz ›
2012-08-04 Korona Kożuchów 0:3 Łucznik Strzelce Krajeńskie zobacz ›
2012-08-04 Polonia Słubice 3:2 Czarni Browar Witnica zobacz ›
2012-08-04 Piast Czerwieńsk 2:4 ŁKS Łęknica zobacz ›
2012-08-11 Arka Nowa Sól 1:1 ŁKS Łęknica zobacz ›
2012-08-11 Czarni Browar Witnica 1:1 Piast Czerwieńsk zobacz ›
2012-08-11 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:4 Polonia Słubice zobacz ›
2012-08-11 Vitrosilicon-Intra Iłowa 0:3 Korona Kożuchów zobacz ›
2012-08-11 Błękitni Lubno 2:2 Lubuszanin Drezdenko zobacz ›
2012-08-11 Stilon Gorzów Wielkopolski 4:0 Spójnia Ośno Lubuskie zobacz ›
2012-08-11 Odra Bytom Odrzański 2:3 Formacja Port 2000 relacja ›
2012-08-11 Tęcza Krosno Odrzańskie 2:2 Dąb Przybyszów zobacz ›
2012-08-15 Dąb Przybyszów 5:2 Arka Nowa Sól zobacz ›
2012-08-15 Formacja Port 2000 4:0 Tęcza Krosno Odrzańskie relacja ›
2012-08-15 Spójnia Ośno Lubuskie 0:3 Odra Bytom Odrzański zobacz ›
2012-08-15 Lubuszanin Drezdenko 0:3 Stilon Gorzów Wielkopolski zobacz ›
2012-08-15 Korona Kożuchów 1:0 Błękitni Lubno zobacz ›
2012-08-15 Polonia Słubice 5:2 Vitrosilicon-Intra Iłowa zobacz ›
2012-08-15 Piast Czerwieńsk 6:3 Łucznik Strzelce Krajeńskie zobacz ›
2012-08-15 ŁKS Łęknica 1:2 Czarni Browar Witnica zobacz ›
2012-08-18 Arka Nowa Sól 0:3 Czarni Browar Witnica zobacz ›
2012-08-18 Łucznik Strzelce Krajeńskie 3:1 ŁKS Łęknica zobacz ›
2012-08-18 Błękitni Lubno 1:0 Polonia Słubice zobacz ›
2012-08-18 Stilon Gorzów Wielkopolski 4:0 Korona Kożuchów zobacz ›
2012-08-18 Odra Bytom Odrzański 2:0 Lubuszanin Drezdenko zobacz ›
2012-08-18 Tęcza Krosno Odrzańskie 2:4 Spójnia Ośno Lubuskie zobacz ›
2012-08-18 Dąb Przybyszów 0:4 Formacja Port 2000 relacja ›
2012-08-22 Vitrosilicon-Intra Iłowa 0:0 Piast Czerwieńsk zobacz ›
2012-08-25 Spójnia Ośno Lubuskie 2:1 Dąb Przybyszów zobacz ›
2012-08-25 Lubuszanin Drezdenko 4:4 Tęcza Krosno Odrzańskie zobacz ›
2012-08-25 Korona Kożuchów 1:1 Odra Bytom Odrzański zobacz ›
2012-08-25 Polonia Słubice 0:3 Stilon Gorzów Wielkopolski zobacz ›
2012-08-25 Piast Czerwieńsk 1:0 Błękitni Lubno zobacz ›
2012-08-26 Formacja Port 2000 4:0 Arka Nowa Sól relacja ›
2012-08-26 ŁKS Łęknica 2:0 Vitrosilicon-Intra Iłowa zobacz ›
2012-08-28 Czarni Browar Witnica 2:1 Łucznik Strzelce Krajeńskie zobacz ›
2012-09-01 Arka Nowa Sól 1:2 Łucznik Strzelce Krajeńskie zobacz ›
2012-09-01 Vitrosilicon-Intra Iłowa 3:0 Czarni Browar Witnica zobacz ›
2012-09-01 Błękitni Lubno 2:2 ŁKS Łęknica zobacz ›
2012-09-01 Stilon Gorzów Wielkopolski 4:0 Piast Czerwieńsk zobacz ›
2012-09-01 Odra Bytom Odrzański 5:0 Polonia Słubice zobacz ›
2012-09-01 Tęcza Krosno Odrzańskie 0:5 Korona Kożuchów zobacz ›
2012-09-01 Dąb Przybyszów 6:1 Lubuszanin Drezdenko zobacz ›
2012-09-01 Formacja Port 2000 3:1 Spójnia Ośno Lubuskie relacja ›
2012-09-08 Spójnia Ośno Lubuskie 1:2 Arka Nowa Sól zobacz ›
2012-09-08 Lubuszanin Drezdenko 1:1 Formacja Port 2000 relacja ›
2012-09-08 Korona Kożuchów 1:3 Dąb Przybyszów zobacz ›
2012-09-08 Polonia Słubice 5:0 Tęcza Krosno Odrzańskie zobacz ›
2012-09-08 Piast Czerwieńsk 2:2 Odra Bytom Odrzański zobacz ›
2012-09-08 ŁKS Łęknica 1:1 Stilon Gorzów Wielkopolski zobacz ›
2012-09-08 Czarni Browar Witnica 0:1 Błękitni Lubno zobacz ›
2012-09-08 Łucznik Strzelce Krajeńskie 3:4 Vitrosilicon-Intra Iłowa zobacz ›
2012-09-15 Arka Nowa Sól 1:3 Vitrosilicon-Intra Iłowa zobacz ›
2012-09-15 Błękitni Lubno 2:2 Łucznik Strzelce Krajeńskie zobacz ›
2012-09-15 Stilon Gorzów Wielkopolski 4:0 Czarni Browar Witnica zobacz ›
2012-09-15 Odra Bytom Odrzański 0:2 ŁKS Łęknica zobacz ›
2012-09-15 Tęcza Krosno Odrzańskie 1:2 Piast Czerwieńsk zobacz ›
2012-09-15 Dąb Przybyszów 2:2 Polonia Słubice zobacz ›
2012-09-15 Formacja Port 2000 8:0 Korona Kożuchów relacja ›
2012-09-15 Spójnia Ośno Lubuskie 1:2 Lubuszanin Drezdenko zobacz ›
2012-09-21 Czarni Browar Witnica 1:1 Odra Bytom Odrzański zobacz ›
2012-09-22 Lubuszanin Drezdenko 2:1 Arka Nowa Sól zobacz ›
2012-09-22 Korona Kożuchów 0:5 Spójnia Ośno Lubuskie zobacz ›
2012-09-22 Polonia Słubice 1:3 Formacja Port 2000 relacja ›
2012-09-22 Piast Czerwieńsk 1:3 Dąb Przybyszów zobacz ›
2012-09-22 ŁKS Łęknica 3:1 Tęcza Krosno Odrzańskie zobacz ›
2012-09-22 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:1 Stilon Gorzów Wielkopolski zobacz ›
2012-09-22 Vitrosilicon-Intra Iłowa 0:1 Błękitni Lubno zobacz ›
10  2012-09-29 Arka Nowa Sól 0:1 Błękitni Lubno zobacz ›
10  2012-09-29 Stilon Gorzów Wielkopolski 2:1 Vitrosilicon-Intra Iłowa zobacz ›
10  2012-09-29 Odra Bytom Odrzański 2:1 Łucznik Strzelce Krajeńskie zobacz ›
10  2012-09-29 Tęcza Krosno Odrzańskie 0:2 Czarni Browar Witnica zobacz ›
10  2012-09-29 Dąb Przybyszów 2:1 ŁKS Łęknica zobacz ›
10  2012-09-29 Formacja Port 2000 8:0 Piast Czerwieńsk relacja ›
10  2012-09-29 Spójnia Ośno Lubuskie 1:0 Polonia Słubice zobacz ›
10  2012-09-29 Lubuszanin Drezdenko 0:4 Korona Kożuchów zobacz ›
11  2012-10-06 Korona Kożuchów 0:0 Arka Nowa Sól zobacz ›
11  2012-10-06 Polonia Słubice 0:3 Lubuszanin Drezdenko zobacz ›
11  2012-10-06 Piast Czerwieńsk 1:2 Spójnia Ośno Lubuskie zobacz ›
11  2012-10-06 ŁKS Łęknica 0:3 Formacja Port 2000 relacja ›
11  2012-10-06 Czarni Browar Witnica 5:2 Dąb Przybyszów zobacz ›
11  2012-10-06 Łucznik Strzelce Krajeńskie 2:0 Tęcza Krosno Odrzańskie zobacz ›
11  2012-10-06 Vitrosilicon-Intra Iłowa 2:0 Odra Bytom Odrzański zobacz ›
11  2012-10-06 Błękitni Lubno 0:5 Stilon Gorzów Wielkopolski zobacz ›
12  2012-10-13 Odra Bytom Odrzański 1:3 Błękitni Lubno zobacz ›
12  2012-10-13 Tęcza Krosno Odrzańskie 2:3 Vitrosilicon-Intra Iłowa zobacz ›
12  2012-10-13 Dąb Przybyszów 2:1 Łucznik Strzelce Krajeńskie zobacz ›
12  2012-10-13 Spójnia Ośno Lubuskie 1:2 ŁKS Łęknica zobacz ›
12  2012-10-13 Lubuszanin Drezdenko 1:3 Piast Czerwieńsk zobacz ›
12  2012-10-13 Korona Kożuchów 3:1 Polonia Słubice zobacz ›
12  2012-10-14 Formacja Port 2000 5:1 Czarni Browar Witnica relacja ›
12  2012-11-10 Arka Nowa Sól 1:3 Stilon Gorzów Wielkopolski zobacz ›
13  2012-10-20 Polonia Słubice 1:3 Arka Nowa Sól zobacz ›
13  2012-10-20 Piast Czerwieńsk 1:0 Korona Kożuchów zobacz ›
13  2012-10-20 ŁKS Łęknica 6:0 Lubuszanin Drezdenko zobacz ›
13  2012-10-20 Czarni Browar Witnica 3:2 Spójnia Ośno Lubuskie zobacz ›
13  2012-10-20 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:2 Formacja Port 2000 relacja ›
13  2012-10-20 Vitrosilicon-Intra Iłowa 0:1 Dąb Przybyszów zobacz ›
13  2012-10-20 Błękitni Lubno 3:0 Tęcza Krosno Odrzańskie zobacz ›
13  2012-10-20 Stilon Gorzów Wielkopolski 4:0 Odra Bytom Odrzański zobacz ›
14  2012-10-27 Tęcza Krosno Odrzańskie 1:7 Stilon Gorzów Wielkopolski zobacz ›
14  2012-10-27 Formacja Port 2000 1:0 Vitrosilicon-Intra Iłowa relacja ›
14  2012-10-27 Spójnia Ośno Lubuskie 2:1 Łucznik Strzelce Krajeńskie zobacz ›
14  2012-10-27 Lubuszanin Drezdenko 1:0 Czarni Browar Witnica zobacz ›
14  2012-10-27 Polonia Słubice 1:2 Piast Czerwieńsk zobacz ›
14  2012-11-10 Dąb Przybyszów 1:2 Błękitni Lubno zobacz ›
14  2012-11-10 Korona Kożuchów 1:0 ŁKS Łęknica zobacz ›
14  2012-11-17 Arka Nowa Sól 0:5 Odra Bytom Odrzański zobacz ›
15  2012-11-03 Piast Czerwieńsk 3:0 Arka Nowa Sól zobacz ›
15  2012-11-03 ŁKS Łęknica 1:1 Polonia Słubice zobacz ›
15  2012-11-03 Czarni Browar Witnica 4:1 Korona Kożuchów zobacz ›
15  2012-11-03 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:0 Lubuszanin Drezdenko zobacz ›
15  2012-11-03 Vitrosilicon-Intra Iłowa 1:0 Spójnia Ośno Lubuskie zobacz ›
15  2012-11-03 Błękitni Lubno 0:1 Formacja Port 2000 relacja ›
15  2012-11-03 Stilon Gorzów Wielkopolski 1:1 Dąb Przybyszów zobacz ›
15  2012-11-03 Odra Bytom Odrzański 6:0 Tęcza Krosno Odrzańskie zobacz ›
16  2013-05-29 Arka Nowa Sól 3:0 Tęcza Krosno Odrzańskie zobacz ›
16  2013-05-29 Odra Bytom Odrzański 3:0 Dąb Przybyszów zobacz ›
16  2013-05-29 Stilon Gorzów Wielkopolski 2:0 Formacja Port 2000 zobacz ›
16  2013-05-29 Błękitni Lubno 1:0 Spójnia Ośno Lubuskie zobacz ›
16  2013-05-29 Vitrosilicon-Intra Iłowa 3:1 Lubuszanin Drezdenko zobacz ›
16  2013-05-29 Łucznik Strzelce Krajeńskie 2:0 Korona Kożuchów zobacz ›
16  2013-05-29 Czarni Browar Witnica 1:1 Polonia Słubice zobacz ›
16  2013-05-29 ŁKS Łęknica 1:0 Piast Czerwieńsk zobacz ›
17  2013-06-08 ŁKS Łęknica 1:3 Arka Nowa Sól zobacz ›
17  2013-06-08 Piast Czerwieńsk 1:2 Czarni Browar Witnica zobacz ›
17  2013-06-08 Polonia Słubice 1:3 Łucznik Strzelce Krajeńskie zobacz ›
17  2013-06-08 Korona Kożuchów 2:2 Vitrosilicon-Intra Iłowa zobacz ›
17  2013-06-08 Lubuszanin Drezdenko 0:1 Błękitni Lubno zobacz ›
17  2013-06-08 Spójnia Ośno Lubuskie 1:3 Stilon Gorzów Wielkopolski zobacz ›
17  2013-06-08 Formacja Port 2000 6:3 Odra Bytom Odrzański zobacz ›
17  2013-06-08 Dąb Przybyszów 2:1 Tęcza Krosno Odrzańskie zobacz ›
18  2013-06-15 Arka Nowa Sól 0:0 Dąb Przybyszów zobacz ›
18  2013-06-15 Tęcza Krosno Odrzańskie 2:1 Formacja Port 2000 zobacz ›
18  2013-06-15 Odra Bytom Odrzański 3:2 Spójnia Ośno Lubuskie zobacz ›
18  2013-06-15 Stilon Gorzów Wielkopolski 4:0 Lubuszanin Drezdenko zobacz ›
18  2013-06-15 Błękitni Lubno 3:2 Korona Kożuchów zobacz ›
18  2013-06-15 Vitrosilicon-Intra Iłowa 2:0 Polonia Słubice zobacz ›
18  2013-06-15 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:0 Piast Czerwieńsk zobacz ›
18  2013-06-15 Czarni Browar Witnica 1:1 ŁKS Łęknica zobacz ›
19  2013-04-06 Czarni Browar Witnica 1:2 Arka Nowa Sól zobacz ›
19  2013-04-06 ŁKS Łęknica Łucznik Strzelce Krajeńskie 17:00
19  2013-04-06 Piast Czerwieńsk Vitrosilicon-Intra Iłowa 15:00
19  2013-04-06 Korona Kożuchów 0:3 Stilon Gorzów Wielkopolski zobacz ›
19  2013-04-06 Lubuszanin Drezdenko 1:1 Odra Bytom Odrzański zobacz ›
19  2013-04-06 Spójnia Ośno Lubuskie 3:0 Tęcza Krosno Odrzańskie zobacz ›
19  2013-04-06 Formacja Port 2000 6:0 Dąb Przybyszów relacja ›
19  2013-04-07 Polonia Słubice 1:4 Błękitni Lubno zobacz ›
20  2013-04-13 Arka Nowa Sól 1:0 Formacja Port 2000 relacja ›
20  2013-04-13 Dąb Przybyszów 0:3 Spójnia Ośno Lubuskie zobacz ›
20  2013-04-13 Odra Bytom Odrzański 4:1 Korona Kożuchów zobacz ›
20  2013-04-13 Stilon Gorzów Wielkopolski 9:0 Polonia Słubice zobacz ›
20  2013-04-13 Błękitni Lubno 0:1 Piast Czerwieńsk zobacz ›
20  2013-04-13 Vitrosilicon-Intra Iłowa 1:1 ŁKS Łęknica zobacz ›
20  2013-04-13 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:5 Czarni Browar Witnica zobacz ›
20  2013-04-14 Tęcza Krosno Odrzańskie 1:2 Lubuszanin Drezdenko zobacz ›
21  2013-04-20 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:0 Arka Nowa Sól zobacz ›
21  2013-04-20 Czarni Browar Witnica 3:0 Vitrosilicon-Intra Iłowa zobacz ›
21  2013-04-20 ŁKS Łęknica 1:1 Błękitni Lubno zobacz ›
21  2013-04-20 Piast Czerwieńsk 0:5 Stilon Gorzów Wielkopolski zobacz ›
21  2013-04-20 Korona Kożuchów 4:0 Tęcza Krosno Odrzańskie zobacz ›
21  2013-04-20 Lubuszanin Drezdenko 3:1 Dąb Przybyszów zobacz ›
21  2013-04-20 Spójnia Ośno Lubuskie 1:1 Formacja Port 2000 relacja ›
21  2013-04-21 Polonia Słubice 1:0 Odra Bytom Odrzański zobacz ›
22  2013-04-27 Arka Nowa Sól 2:1 Spójnia Ośno Lubuskie zobacz ›
22  2013-04-27 Formacja Port 2000 4:0 Lubuszanin Drezdenko relacja ›
22  2013-04-27 Dąb Przybyszów 3:0 Korona Kożuchów zobacz ›
22  2013-04-27 Tęcza Krosno Odrzańskie 3:1 Polonia Słubice zobacz ›
22  2013-04-27 Odra Bytom Odrzański 2:2 Piast Czerwieńsk zobacz ›
22  2013-04-27 Stilon Gorzów Wielkopolski 1:0 ŁKS Łęknica zobacz ›
22  2013-04-27 Błękitni Lubno 0:1 Czarni Browar Witnica zobacz ›
22  2013-04-27 Vitrosilicon-Intra Iłowa 0:2 Łucznik Strzelce Krajeńskie zobacz ›
23  2013-05-01 Vitrosilicon-Intra Iłowa 2:1 Arka Nowa Sól zobacz ›
23  2013-05-01 Łucznik Strzelce Krajeńskie 2:0 Błękitni Lubno zobacz ›
23  2013-05-01 ŁKS Łęknica 3:1 Odra Bytom Odrzański zobacz ›
23  2013-05-01 Piast Czerwieńsk 4:1 Tęcza Krosno Odrzańskie zobacz ›
23  2013-05-01 Polonia Słubice 0:4 Dąb Przybyszów zobacz ›
23  2013-05-01 Korona Kożuchów 1:2 Formacja Port 2000 relacja ›
23  2013-05-01 Lubuszanin Drezdenko 0:0 Spójnia Ośno Lubuskie zobacz ›
23  2013-06-18 Czarni Browar Witnica Stilon Gorzów Wielkopolski 17:00
24  2013-05-04 Arka Nowa Sól 2:1 Lubuszanin Drezdenko zobacz ›
24  2013-05-04 Spójnia Ośno Lubuskie 2:1 Korona Kożuchów zobacz ›
24  2013-05-04 Dąb Przybyszów 4:1 Piast Czerwieńsk zobacz ›
24  2013-05-04 Tęcza Krosno Odrzańskie 1:1 ŁKS Łęknica zobacz ›
24  2013-05-04 Odra Bytom Odrzański 1:1 Czarni Browar Witnica zobacz ›
24  2013-05-04 Stilon Gorzów Wielkopolski 4:0 Łucznik Strzelce Krajeńskie zobacz ›
24  2013-05-04 Błękitni Lubno 2:1 Vitrosilicon-Intra Iłowa zobacz ›
24  2013-05-05 Formacja Port 2000 6:1 Polonia Słubice relacja ›
25  2013-05-11 Błękitni Lubno 0:1 Arka Nowa Sól zobacz ›
25  2013-05-11 Vitrosilicon-Intra Iłowa 0:2 Stilon Gorzów Wielkopolski zobacz ›
25  2013-05-11 Łucznik Strzelce Krajeńskie 2:5 Odra Bytom Odrzański zobacz ›
25  2013-05-11 Czarni Browar Witnica 4:1 Tęcza Krosno Odrzańskie zobacz ›
25  2013-05-11 ŁKS Łęknica 2:1 Dąb Przybyszów zobacz ›
25  2013-05-11 Piast Czerwieńsk 2:3 Formacja Port 2000 relacja ›
25  2013-05-11 Korona Kożuchów 5:1 Lubuszanin Drezdenko zobacz ›
25  2013-05-12 Polonia Słubice 2:1 Spójnia Ośno Lubuskie zobacz ›
26  2013-05-18 Arka Nowa Sól 3:0 Korona Kożuchów zobacz ›
26  2013-05-18 Lubuszanin Drezdenko 3:1 Polonia Słubice zobacz ›
26  2013-05-18 Spójnia Ośno Lubuskie 3:0 Piast Czerwieńsk zobacz ›
26  2013-05-18 Formacja Port 2000 7:1 ŁKS Łęknica zobacz ›
26  2013-05-18 Dąb Przybyszów 2:2 Czarni Browar Witnica zobacz ›
26  2013-05-18 Tęcza Krosno Odrzańskie 1:4 Łucznik Strzelce Krajeńskie zobacz ›
26  2013-05-18 Odra Bytom Odrzański 4:0 Vitrosilicon-Intra Iłowa zobacz ›
26  2013-05-18 Stilon Gorzów Wielkopolski 6:0 Błękitni Lubno zobacz ›
27  2013-05-25 Stilon Gorzów Wielkopolski 2:0 Arka Nowa Sól zobacz ›
27  2013-05-25 Błękitni Lubno 1:0 Odra Bytom Odrzański zobacz ›
27  2013-05-25 Vitrosilicon-Intra Iłowa 4:0 Tęcza Krosno Odrzańskie zobacz ›
27  2013-05-25 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:1 Dąb Przybyszów zobacz ›
27  2013-05-25 Czarni Browar Witnica 0:4 Formacja Port 2000 zobacz ›
27  2013-05-25 ŁKS Łęknica 2:1 Spójnia Ośno Lubuskie zobacz ›
27  2013-05-25 Piast Czerwieńsk 0:1 Lubuszanin Drezdenko zobacz ›
27  2013-05-26 Polonia Słubice 0:1 Korona Kożuchów zobacz ›
28  2013-06-01 Arka Nowa Sól 3:0 Polonia Słubice zobacz ›
28  2013-06-01 Korona Kożuchów 0:4 Piast Czerwieńsk zobacz ›
28  2013-06-01 Lubuszanin Drezdenko 3:2 ŁKS Łęknica zobacz ›
28  2013-06-01 Spójnia Ośno Lubuskie 2:0 Czarni Browar Witnica zobacz ›
28  2013-06-01 Dąb Przybyszów 2:0 Vitrosilicon-Intra Iłowa zobacz ›
28  2013-06-01 Tęcza Krosno Odrzańskie 1:1 Błękitni Lubno zobacz ›
28  2013-06-01 Odra Bytom Odrzański 1:5 Stilon Gorzów Wielkopolski zobacz ›
28  2013-06-02 Formacja Port 2000 5:0 Łucznik Strzelce Krajeńskie zobacz ›
29  2013-06-22 Odra Bytom Odrzański 0:0 Arka Nowa Sól zobacz ›
29  2013-06-22 Stilon Gorzów Wielkopolski 5:1 Tęcza Krosno Odrzańskie zobacz ›
29  2013-06-22 Błękitni Lubno 3:2 Dąb Przybyszów zobacz ›
29  2013-06-22 Vitrosilicon-Intra Iłowa 0:0 Formacja Port 2000 zobacz ›
29  2013-06-22 Łucznik Strzelce Krajeńskie 2:4 Spójnia Ośno Lubuskie zobacz ›
29  2013-06-22 Czarni Browar Witnica 6:0 Lubuszanin Drezdenko zobacz ›
29  2013-06-22 ŁKS Łęknica 4:0 Korona Kożuchów zobacz ›
29  2013-06-22 Piast Czerwieńsk 4:3 Polonia Słubice zobacz ›
30  2013-06-29 Arka Nowa Sól 0:2 Piast Czerwieńsk zobacz ›
30  2013-06-29 Polonia Słubice 0:5 ŁKS Łęknica zobacz ›
30  2013-06-29 Korona Kożuchów 1:3 Czarni Browar Witnica zobacz ›
30  2013-06-29 Lubuszanin Drezdenko 0:2 Łucznik Strzelce Krajeńskie zobacz ›
30  2013-06-29 Spójnia Ośno Lubuskie 1:0 Vitrosilicon-Intra Iłowa zobacz ›
30  2013-06-29 Formacja Port 2000 3:1 Błękitni Lubno zobacz ›
30  2013-06-29 Dąb Przybyszów 0:3 Stilon Gorzów Wielkopolski zobacz ›
30  2013-06-29 Tęcza Krosno Odrzańskie 3:2 Odra Bytom Odrzański zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2012-09-26 Syrena Zbąszynek 1:8 Formacja Port 2000 relacja ›
---  2012-10-17 Orzeł Szlichtyngowa 1:7 Formacja Port 2000 relacja ›
---  2013-04-17 Modrzew Modrzyca 1:3 Formacja Port 2000 relacja ›
---  2013-05-08 Vitrosilicon-Intra Iłowa 2:2 Formacja Port 2000 relacja ›
---  2013-06-12 Formacja Port 2000 5:1 Promień Żary zobacz ›
---  2013-06-27 Formacja Port 2000 ŁKS Łęknica 18:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2012-07-08 Formacja Port 2000 6:2 Błękitni Toporów relacja ›
2012-07-14 Formacja Port 2000 2:0 Piast Karnin relacja ›
2012-07-14 Formacja Port 2000 1:1 Frankfurter FC Viktoria II relacja ›
2012-07-14 Formacja Port 2000 2:1 Spójnia Ośno Lubuskie relacja ›
2012-07-14 Formacja Port 2000 3:0 Warta Słońsk relacja ›
2012-07-14 Formacja Port 2000 1:0 Steinpol-Ilanka Rzepin relacja ›
2012-07-18 Formacja Port 2000 10:1 Syrena Zbąszynek relacja ›
2012-07-22 Calisia Kalisz 2:4 Formacja Port 2000 relacja ›
2012-07-27 Błękitni Stargard Szczeciński 0:1 Formacja Port 2000 relacja ›
2013-01-18 Formacja Port 2000 6:2 Gwardia Koszalin relacja ›
2013-01-22 Formacja Port 2000 2:1 Astra Ustronie Morskie relacja ›
2013-01-23 Formacja Port 2000 0:0 Bałtyk Koszalin relacja ›
2013-02-10 Formacja Port 2000 6:2 Warta Międzychód relacja ›
2013-02-17 Formacja Port 2000 6:2 Sprotavia Szprotawa relacja ›
2013-02-23 Formacja Port 2000 4:0 Piast Karnin relacja ›
2013-02-27 Formacja Port 2000 1:3 Steinpol-Ilanka Rzepin relacja ›
2013-03-02 Formacja Port 2000 4:0 Dąb Dębno relacja ›
2013-03-06 Formacja Port 2000 0:1 UKP Zielona Góra relacja ›
2013-03-09 Formacja Port 2000 7:1 Płomień Przyprostynia relacja ›
2013-03-16 Formacja Port 2000 3:0 Promień Żary relacja ›

Zegar

Reklama

Ostatnie spotkanie

Formacja Port 2000Błękitni Lubno
Formacja Port 2000 3:1 Błękitni Lubno
2013-06-29, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Arka Nowa Sól 0:2 Piast Czerwieńsk
Polonia Słubice 0:5 ŁKS Łęknica
Korona Kożuchów 1:3 Czarni Browar Witnica
Lubuszanin Drezdenko 0:2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Spójnia Ośno Lubuskie 1:0 Vitrosilicon - Intra Iłowa
Formacja Port 2000 3:1 Błękitni Lubno
Dąb Przybyszów 0:3 Stilon Gorzów Wielkopolski
Tęcza Krosno Odrzańskie 3:2 Odra Bytom Odrzański

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Najnowsza galeria

Sparing: Formacja - Promień Żary 3:0
Ładowanie...

Kalendarium

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

29

09-2017

piątek

30

09-2017

sobota

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Falubaz-2011 177
2. lukas_98 15
3. OoOlej 9
4. formacja 9