Formacja Port 2000 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Arka Nowa Sól - Piast Czerwieńsk 0:2
  • Polonia Słubice - ŁKS Łęknica 0:5
  • Korona Kożuchów - Czarni Browar Witnica 1:3
  • Lubuszanin Drezdenko - Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:2
  • Spójnia Ośno Lubuskie - Vitrosilicon - Intra Iłowa 1:0
  • Formacja Port 2000 - Błękitni Lubno 3:1
  • Dąb Przybyszów - Stilon Gorzów Wielkopolski 0:3
  • Tęcza Krosno Odrzańskie - Odra Bytom Odrzański 3:2
  •        

Logowanie

Buttony

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 112, wczoraj: 129
ogółem: 1 212 891

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 29 81 26 3 0 101 - 9 +92
2.
herb
bz 30 73 23 4 3 99 - 23 +76
3.
herb
bz 30 50 15 5 10 39 - 40 -1
4.
herb
bz 29 48 14 6 9 56 - 42 +14
5.
herb
plus 29 44 12 8 9 52 - 41 +11
6.
herb
minus 30 43 12 7 11 63 - 48 +15
7.
herb
minus 30 42 12 6 12 54 - 56 -2
8.
herb
plus 30 41 13 2 15 49 - 45 +4
9.
herb
plus 29 40 12 4 13 46 - 56 -10
10.
herb
minus 30 40 12 4 14 34 - 45 -11
11.
herb
bz 29 39 12 3 14 45 - 55 -10
12.
herb
bz 30 36 10 6 14 34 - 66 -32
13.
herb
bz 29 34 10 4 15 34 - 43 -9
14.
herb
bz 30 30 9 3 18 38 - 66 -28
15.
herb
bz 30 21 6 3 21 36 - 80 -44
16.
herb
bz 30 13 3 4 23 29 - 94 -65

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
15 43 14 1 0 56 - 3 +53
2.
herb
15 43 14 1 0 71 - 9 +62
3.
herb
14 27 8 3 3 28 - 15 +13
4.
herb
15 27 8 3 4 36 - 20 +16
5.
herb
15 26 8 2 5 32 - 26 +6
6.
herb
15 25 8 1 6 23 - 19 +4
7.
herb
14 25 7 4 3 32 - 18 +14
8.
herb
15 24 7 3 5 20 - 20 0
9.
herb
15 24 7 3 5 18 - 12 +6
10.
herb
15 22 6 4 5 20 - 24 -4
11.
herb
15 20 6 2 7 20 - 27 -7
12.
herb
15 20 6 2 7 18 - 22 -4
13.
herb
14 19 6 1 7 28 - 29 -1
14.
herb
15 18 5 3 7 20 - 28 -8
15.
herb
15 15 5 0 10 21 - 36 -15
16.
herb
15 12 3 3 9 20 - 38 -18

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
14 38 12 2 0 45 - 6 +39
2.
herb
15 30 9 3 3 28 - 14 +14
3.
herb
15 26 8 2 5 19 - 20 -1
4.
herb
15 23 7 2 6 24 - 24 0
5.
herb
15 21 6 3 6 18 - 27 -9
6.
herb
15 20 6 2 7 16 - 23 -7
7.
herb
14 19 6 1 7 25 - 28 -3
8.
herb
15 17 4 5 6 24 - 26 -2
9.
herb
15 16 4 4 7 27 - 28 -1
10.
herb
15 16 5 1 9 26 - 26 0
11.
herb
15 16 4 4 7 22 - 30 -8
12.
herb
15 14 4 2 9 14 - 42 -28
13.
herb
15 12 4 0 11 18 - 38 -20
14.
herb
14 10 3 1 10 16 - 31 -15
15.
herb
15 6 1 3 11 15 - 44 -29
16.
herb
15 1 0 1 14 9 - 56 -47

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Formacja Port 2000
15 41 13 2 0 51 - 8 +43
2.
Stilon Gorzów Wielkopolski
15 39 12 3 0 47 - 6 +41
3.
Błękitni Lubno
15 27 8 3 4 21 - 18 +3
4.
Odra Bytom Odrzański
15 24 7 3 5 33 - 20 +13
5.
Dąb Przybyszów
15 24 7 3 5 32 - 28 +4
6.
Piast Czerwieńsk
15 24 7 3 5 25 - 30 -5
7.
Czarni Browar Witnica
15 23 7 2 6 26 - 26 0
8.
ŁKS Łęknica
15 22 6 4 5 27 - 20 +7
9.
Korona Kożuchów
15 20 6 2 7 20 - 30 -10
10.
Vitrosilicon-Intra Iłowa
15 19 6 1 8 19 - 22 -3
11.
Lubuszanin Drezdenko
15 19 5 4 6 18 - 33 -15
12.
Spójnia Ośno Lubuskie
15 18 6 0 9 24 - 28 -4
13.
Polonia Słubice
15 14 4 2 9 24 - 31 -7
14.
Łucznik Strzelce Krajeńskie
15 14 4 2 9 23 - 29 -6
15.
Arka Nowa Sól
15 11 3 2 10 13 - 34 -21
16.
Tęcza Krosno Odrzańskie
15 2 0 2 13 13 - 53 -40

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Stilon Gorzów Wielkopolski
14 42 14 0 0 54 - 3 +51
2.
Formacja Port 2000
15 32 10 2 3 48 - 15 +33
3.
Arka Nowa Sól
15 29 9 2 4 21 - 11 +10
4.
Czarni Browar Witnica
14 25 7 4 3 30 - 16 +14
5.
Łucznik Strzelce Krajeńskie
14 25 8 1 5 22 - 26 -4
6.
Błękitni Lubno
15 23 7 2 6 18 - 22 -4
7.
Spójnia Ośno Lubuskie
15 23 7 2 6 25 - 17 +8
8.
ŁKS Łęknica
14 22 6 4 4 25 - 21 +4
9.
Odra Bytom Odrzański
15 19 5 4 6 30 - 28 +2
10.
Dąb Przybyszów
15 18 5 3 7 22 - 28 -6
11.
Lubuszanin Drezdenko
15 17 5 2 8 16 - 33 -17
12.
Piast Czerwieńsk
14 16 5 1 8 21 - 26 -5
13.
Vitrosilicon-Intra Iłowa
14 15 4 3 7 15 - 21 -6
14.
Tęcza Krosno Odrzańskie
15 11 3 2 10 16 - 41 -25
15.
Korona Kożuchów
15 10 3 1 11 18 - 36 -18
16.
Polonia Słubice
15 7 2 1 12 12 - 49 -37

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. Formacja Port 2000 XXX 4:04:06:06:31:13:13:14:01:08:05:06:15:18:07:1
2. Tęcza Krosno Odrzańskie2:1 XXX 0:12:23:21:72:41:11:22:30:51:43:10:21:21:1
3. Arka Nowa Sól1:03:0 XXX 0:00:51:32:10:12:11:33:01:23:00:30:21:1
4. Dąb Przybyszów0:42:15:2 XXX 1:30:30:31:26:12:03:02:12:22:24:12:1
5. Odra Bytom Odrzański2:36:00:03:0 XXX 1:53:21:32:04:04:12:15:01:12:20:2
6. Stilon Gorzów Wielkopolski2:05:12:01:14:0 XXX 4:06:04:02:14:04:09:04:04:01:0
7. Spójnia Ośno Lubuskie1:13:01:22:10:31:3 XXX 2:31:21:02:12:11:02:03:01:2
8. Błękitni Lubno0:13:00:13:21:00:51:0 XXX 2:22:13:22:21:00:10:12:2
9. Lubuszanin Drezdenko1:14:42:13:11:10:30:00:1 XXX 1:00:40:23:11:01:33:2
10. Vitrosilicon-Intra Iłowa0:04:02:10:12:00:21:00:13:1 XXX 0:30:22:03:00:01:1
11. Korona Kożuchów1:24:00:01:31:10:30:51:05:12:2 XXX 0:33:11:30:41:0
12. Łucznik Strzelce Krajeńskie1:22:01:01:12:50:12:42:00:03:42:0 XXX 0:40:51:03:1
13. Polonia Słubice1:35:01:30:41:00:32:11:40:35:20:11:3 XXX 3:21:20:5
14. Czarni Browar Witnica0:44:11:25:21:1 - 3:20:16:03:04:12:11:1 XXX 1:11:1
15. Piast Czerwieńsk2:34:13:01:32:20:51:21:00:1 - 1:06:34:31:2 XXX 2:4
16. ŁKS Łęknica0:33:11:32:13:11:12:11:16:02:04:0 - 1:11:21:0 XXX

Zegar

Reklama

Ostatnie spotkanie

Formacja Port 2000Błękitni Lubno
Formacja Port 2000 3:1 Błękitni Lubno
2013-06-29, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Arka Nowa Sól 0:2 Piast Czerwieńsk
Polonia Słubice 0:5 ŁKS Łęknica
Korona Kożuchów 1:3 Czarni Browar Witnica
Lubuszanin Drezdenko 0:2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Spójnia Ośno Lubuskie 1:0 Vitrosilicon - Intra Iłowa
Formacja Port 2000 3:1 Błękitni Lubno
Dąb Przybyszów 0:3 Stilon Gorzów Wielkopolski
Tęcza Krosno Odrzańskie 3:2 Odra Bytom Odrzański

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Najnowsza galeria

Sparing: Formacja - Promień Żary 3:0
Ładowanie...

Kalendarium

19

11-2017

niedziela

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Falubaz-2011 177
2. lukas_98 15
3. OoOlej 9
4. formacja 9