lubuskie » IV liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 143, wczoraj: 345
ogółem: 2 866 485
statystyki szczegółowe
W rozwinięciu newsa prezentujemy wyniki gier kontrolnych naszych ligowych rywali.
Piast Czerwieńsk:
Piast - Tramp Osiecznica (klasa A) 1:0
Piast - Fadom Nowogród Bobrzański (klasa A) 2:3
Piast - Lechia Zielona Góra (III liga) 0:3
Piast - Sprotavia Szprotawa (III liga) 1:0
Piast - Znicz Leśniów Wielki (klasa B) 1:2
Czarni Browar Witnica:
Czarni Browar - Stilon Gorzów Wielkopolski (IV liga) 1:4
Polonia Słubice:
brak danych
Łucznik Strzelce Krajeńskie:
Łucznik - Lubuszanin Drezdenko (IV liga) 9:7
Korona Kożuchów:
Korona - Odra Bytom Odrzański (IV liga) 2:3
Vitrosilicon-Intra Iłowa:
Vitrosilicon-Intra - Sprotavia Szprotawa (III liga) 2:2
Vitrosilicon-Intra - Tęcza Krosno Odrzańskie (IV liga) 3:3
Vitrosilicon-Intra - Budowlani Lubsko (klasa okręgowa) 6:1
Vitrosilicon-Intra - Odra Bytom Odrzański (IV liga) 2:2
Vitrosilicon-Intra - Orzeł Konin Żagański (klasa A) 2:1
Lubuszanin Drezdenko:
Lubuszanin - Leśnik Rąpin (klasa A) 10:1
Lubuszanin - Meprozet Stare Kurowo (klasa okręgowa) 3:2
Lubuszanin - Orzeł Międzyrzecz (III liga) 0:2
Lubuszanin - Łucznik Strzelce Krajeńskie (IV liga) 7:9
Lubuszanin - Warta Międzychód (IV liga) 3:10
Błękitni Lubno:
Błękitni - Pogoń Barlinek (III liga) 0:1
Błękitni - Meprozet Stare Kurowo (klasa okręgowa) 5:1
Błękitni - Warta Słońsk (klasa okręgowa) 0:2
Błękitni - Meprozet Stare Kurowo (klasa okręgowa) 4:3
Błękitni - Kłos Pełczyce (IV liga) 3:0
Błękitni - Róża Różanki (klasa okręgowa) 5:3
Spójnia Ośno Lubuskie:
Spójnia - Steinpol-Ilanka Rzepin (III liga) 1:1
Spójnia - Pogoń Barlinek (III liga) 2:1
Spójnia - Santos Świebodzin (klasa okręgowa) 2:4
Spójnia - Odra Górzyca (klasa okręgowa) 5:2
Stilon Gorzów Wielkopolski:
Stilon - Warta Międzychód (IV liga) 3:1
Stilon - Dąb Dębno (III liga) 2:2
Stilon - Chrobry Głogów (II liga) 1:0
Stilon - Czarni-Browar Witnica (IV liga) 4:1
Stilon - Warta Słońsk (klasa okręgowa) 1:0
Odra Bytom Odrzański:
Odra - Santos Świebodzin (klasa okręgowa) 1:1
Odra - Amator Bobrowniki (klasa okręgowa) 5:2
Odra - Korona Kożuchów (IV liga) 3:2
Odra - GKS Siedlisko (klasa A) 5:3
Odra - Vitrosilicon-Intra Iłowa (IV liga) 2:2
Odra - Zryw Kotla (klasa okręgowa) 4:4
Dąb Przybyszów:
Dąb - Promień Żary (III liga) 4:3
Dąb - ŁKS Łęknica (IV liga) 2:1
Dąb - Start Płoty (klasa okręgowa) 5:1
Dąb - Syrena Zbąszynek (klasa okręgowa) 4:1
Arka Nowa Sól:
brak danych
Tęcza Krosno Odrzańskie:
Tęcza - Alfa Jaromirowice (klasa okręgowa) 4:2
Tęcza - Vitrosilicon-Intra Iłowa (IV liga) 3:3
Tęcza - KSF Zielona Góra (klasa A) 3:2
ŁKS Łęknica:
ŁKS - Promień Żary (III liga) 0:3
ŁKS - Relaks Grabice (klasa okręgowa) 5:1
ŁKS - Sptotavia Szprotawa (III liga) 5:0
ŁKS - Dąb Przybyszów (IV liga) 1:2
ŁKS - Victoria Ruszów (klasa okręgowa) 5:1
Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
|
|
||||||||||||
|