Aktualności

Wygrana po ciężkim spotkaniu

• autor: Admin, 2010-06-06 21:00

Błyskawica Lubinicko - Formacja Port 2000 2:3(2:1)

Do dzisiejszego meczu z Błyskawicą, Portowcy przystąpili nieco rozluźnieni. Być może wpływ miało na to zapewnienie sobie awansu lub słoneczna, upalna aura.
Formacja przez większość czasu utrzymywała się przy piłce, a gospodarze nastawili się na kontry, które tego dnia były wyjątkowo groźne i skuteczne. Gdy nasi zawodnicy dobrze nie weszli jeszcze w mecz, w 30 minucie przegrywaliśmy już 2:0. Po tych wydarzeniach, już w 36 minucie  na placu gry pojawili się Sławomir Bak oraz Mateusz Szatarski. Tak szybka reakcja na niepowodzenie w naszej drużynie okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, ponieważ "Beksa" potrzebował zaledwie minuty na wypracowanie gola, którego strzelcem okazał się Grzegorz Galas. Na przerwę zespoły schodziły więc przy wyniku 2:1 dla gospodarzy. Po przerwie Portowcy weszli na boisko bardziej zmotywowani i już w 55 minucie doprowadziliśmy do wyrównania. Strzelcem tego gola został drugi z wprowadzonych w pierwszej części gry zawodników - Mateusz Szatarski. Przewaga naszego zepsołu na boisku zaowocowała zwycięskim golem w 84 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę do własnej bramki wpakował jeden z miejscowych graczy.
Po dramatycznym spotkaniu pokonaliśmy więc Błyskawicę w stosunku 3:2. Portowcy udowodnili, że potrafią grać do końca, dzięki czemu cieszymy się z dwunastego kolejnego zwycięstwa w spotkaniu ligowym. Za tydzień czeka nas kolejna bardzo ważna potyczka z "Bizonem" Wilkowo na własnym boisku.

Za dokładne informacje o składzie i przebiegu meczu dziękujemy kierownikowi naszego zespołu - Piotrowi Górce.