Formacja Port 2000 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Arka Nowa Sól - Piast Czerwieńsk 0:2
  • Polonia Słubice - ŁKS Łęknica 0:5
  • Korona Kożuchów - Czarni Browar Witnica 1:3
  • Lubuszanin Drezdenko - Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:2
  • Spójnia Ośno Lubuskie - Vitrosilicon - Intra Iłowa 1:0
  • Formacja Port 2000 - Błękitni Lubno 3:1
  • Dąb Przybyszów - Stilon Gorzów Wielkopolski 0:3
  • Tęcza Krosno Odrzańskie - Odra Bytom Odrzański 3:2
  •        

Logowanie

Buttony

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 77, wczoraj: 88
ogółem: 1 186 166

statystyki szczegółowe

Kadra » Szczegóły

« wróć

Paweł Piskorski

kadraPozycja na boisku: pomocnik
Data urodzenia: 1989-10-04
Numer na koszulce: 22

Poprzednie kluby : UKP Zielona Góra, Lechia Zielona Góra



Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
Odra Bytom Odrzański - Formacja Port 2000 L 3' 0 - - - -
Dąb Przybyszów - Formacja Port 2000 L 90' 0 b - - -
Formacja Port 2000 - Arka Nowa Sól L 45' zmiana 0 - - - -
Lubuszanin Drezdenko - Formacja Port 2000 L 45' zmiana 0 - - - -
Formacja Port 2000 - Korona Kożuchów L 15' 0 - - - -
Syrena Zbąszynek - Formacja Port 2000 P 90' 0 bbb - - -
Formacja Port 2000 - Piast Czerwieńsk L 20' 0 b - - -
ŁKS Łęknica - Formacja Port 2000 L 10' 0 - - - -
Formacja Port 2000 - Czarni Browar Witnica L 56' 0 bb - - -
Orzeł Szlichtyngowa - Formacja Port 2000 P 90' 0 b - - -
Łucznik Strzelce Krajeńskie - Formacja Port 2000 L 25' 0 - - - -
Formacja Port 2000 - Dąb Przybyszów L 25' 0 - - - -
Modrzew Modrzyca - Formacja Port 2000 P 90' 0 - - - ż 
Korona Kożuchów - Formacja Port 2000 L 39' 0 - - - -
Formacja Port 2000 - Polonia Słubice L 25' 0 - - - -
Formacja Port 2000 - Łucznik Strzelce Krajeńskie L 69' zmiana 0 b - - -
Podsumowanie 737' 0 9 0 0 ż 1 cz 0

Zegar

Reklama

Ostatnie spotkanie

Formacja Port 2000Błękitni Lubno
Formacja Port 2000 3:1 Błękitni Lubno
2013-06-29, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Arka Nowa Sól 0:2 Piast Czerwieńsk
Polonia Słubice 0:5 ŁKS Łęknica
Korona Kożuchów 1:3 Czarni Browar Witnica
Lubuszanin Drezdenko 0:2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Spójnia Ośno Lubuskie 1:0 Vitrosilicon - Intra Iłowa
Formacja Port 2000 3:1 Błękitni Lubno
Dąb Przybyszów 0:3 Stilon Gorzów Wielkopolski
Tęcza Krosno Odrzańskie 3:2 Odra Bytom Odrzański

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Najnowsza galeria

Sparing: Formacja - Promień Żary 3:0
Ładowanie...

Kalendarium

28

07-2017

piątek

29

07-2017

sobota

30

07-2017

niedziela

31

07-2017

pon.

01

08-2017

wtorek

02

08-2017

środa

03

08-2017

czwartek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Falubaz-2011 177
2. lukas_98 15
3. OoOlej 9
4. formacja 9