Formacja Port 2000 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Arka Nowa Sól - Piast Czerwieńsk 0:2
  • Polonia Słubice - ŁKS Łęknica 0:5
  • Korona Kożuchów - Czarni Browar Witnica 1:3
  • Lubuszanin Drezdenko - Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:2
  • Spójnia Ośno Lubuskie - Vitrosilicon - Intra Iłowa 1:0
  • Formacja Port 2000 - Błękitni Lubno 3:1
  • Dąb Przybyszów - Stilon Gorzów Wielkopolski 0:3
  • Tęcza Krosno Odrzańskie - Odra Bytom Odrzański 3:2
  •        

Logowanie

Buttony

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 86, wczoraj: 168
ogółem: 1 196 743

statystyki szczegółowe

Kadra » Szczegóły

« wróć

Kamil Mańkowski

Pozycja na boisku: pomocnik
Data urodzenia: 1995-01-05


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
Formacja Port 2000 - Korona Kożuchów L 90' 0 - - - -
Polonia Słubice - Formacja Port 2000 L 90' 0 - - - -
Formacja Port 2000 - Piast Czerwieńsk L 90' 0 - - - -
Orzeł Szlichtyngowa - Formacja Port 2000 P 32' 0 - - - ż 
Łucznik Strzelce Krajeńskie - Formacja Port 2000 L 60' zmiana 0 - - - -
Formacja Port 2000 - Vitrosilicon-Intra Iłowa L 90' 0 - - - -
Błękitni Lubno - Formacja Port 2000 L 44' 0 - - - -
Formacja Port 2000 - Dąb Przybyszów L 45' 0 - - - -
Modrzew Modrzyca - Formacja Port 2000 P 45' 0 - - - -
Spójnia Ośno Lubuskie - Formacja Port 2000 L 90' 0 - - - ż 
Korona Kożuchów - Formacja Port 2000 L 15' 0 - - - -
Formacja Port 2000 - Polonia Słubice L 65' zmiana 0 - - - -
Vitrosilicon-Intra Iłowa - Formacja Port 2000 P 75' 0 - - - -
Piast Czerwieńsk - Formacja Port 2000 L 45' zmiana 0 - - - -
Formacja Port 2000 - ŁKS Łęknica L 55' 0 - - - -
Czarni Browar Witnica - Formacja Port 2000 L 90' 0 - - - -
Stilon Gorzów Wielkopolski - Formacja Port 2000 L 67' zmiana 0 - - - cz 
Podsumowanie 1088' 0 0 0 0 ż 2 cz 1

Zegar

Reklama

Ostatnie spotkanie

Formacja Port 2000Błękitni Lubno
Formacja Port 2000 3:1 Błękitni Lubno
2013-06-29, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Arka Nowa Sól 0:2 Piast Czerwieńsk
Polonia Słubice 0:5 ŁKS Łęknica
Korona Kożuchów 1:3 Czarni Browar Witnica
Lubuszanin Drezdenko 0:2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Spójnia Ośno Lubuskie 1:0 Vitrosilicon - Intra Iłowa
Formacja Port 2000 3:1 Błękitni Lubno
Dąb Przybyszów 0:3 Stilon Gorzów Wielkopolski
Tęcza Krosno Odrzańskie 3:2 Odra Bytom Odrzański

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Najnowsza galeria

Sparing: Formacja - Promień Żary 3:0
Ładowanie...

Kalendarium

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

29

09-2017

piątek

30

09-2017

sobota

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Falubaz-2011 177
2. lukas_98 15
3. OoOlej 9
4. formacja 9